Chciałbym Cię szczególnie ciepło przywitać na platformie, którą stworzyłem w jednym celu: Aby Twoje życie było lepsze, abyś miał więcej spokoju i więcej radości w życiu. Abyś lepiej radził/a sobie z codziennymi sytuacjami oraz z emocjami, które przeszkadzają nam odbierać nasze życie jako pełne miłości. Kursy rozwoju osobistego, które znajdziesz na tej stronie bazują na technice EFT. Jest to bardzo skuteczny system stworzony przez amerykanina Garego Craiga (nie, to nie ten co grał Jamesa Bonda ?). W Polsce ten system ma nazwę: Techniki Wolności Emocjonalnej ale przyjęło się, również u nas mówić na niego EFT. Inne nazwy, które możesz spotkać to: tapping lub emocjonalna akupunktura.

Stronę tą stworzyłem głównie dla moich klientów, którzy czują się dużo bardziej zaopiekowani gdy pomiędzy sesjami ze mną czy warsztatami mają konkretny program do codziennej, systematycznej pracy.

Wiem, że część osób boi się pracować na sesjach indywidualnych czy warsztatach. Wstydzimy się gdy ktoś widzi nasze emocje i reakcje. I właśnie dlatego stworzyłem tą platformę. W końcu lepiej jest zrobić cokolwiek ze swoim życiem i rozwojem niż nie robić nic. Twórca EFT – Gary Craig nie do końca pochlebnie wyraża się na temat tzw. gotowych, nagranych sesji. Ma to związek z tym, że wszystko jest w nas w jakiś sposób połączone i gdy przerabiamy jeden temat to może wyjść coś innego co wymaga już indywidualnego podejścia. Jednak praktyka pokazuje, że mnóstwo osób korzystając z tzw. gotowych rund czy warsztatów ma niesamowite efekty i potężną zmianę jakości życia. Jest to też świetny sposób aby rozpocząć pracę i samodzielnie-świadomie się rozwijać. W końcu nikt tego nie zrobi za Ciebie. 

Na tej platformie znajdziesz sporo ciekawego materiału do samodzielnej pracy w formie tzw. autopilotów. Nie jest już żadną tajemnicą, że większość z nas „jedzie” przez życie na przysłowiowym autopilocie. Oczywiście nic w tym złego o ile autopilot prowadzi nas tam gdzie jest miło i przyjemnie. Niestety tak się dzieje niezmiernie rzadko i tutaj właśnie pojawia się EFT. Za pomocą EFT możesz nakierować swojego wewnętrznego autopilota na cel, który daje Ci więcej radości i spełnienia w życiu. Autopiloty to serie sesji, które dzień po dniu pozwolą Ci przeprogramować Twój mózg  oraz ciało i uwolnić nagromadzony wewnątrz stres, który odpowiada za trudności w Twoim życiu. Materiał, który w większości przypadków, uwalniany jest stopniowo, pozwoli Ci uzyskać mnóstwo korzyści w różnych częściach Twojego życia. Czasem jest to zapis spotkań webinarowych a czasem specjalnie nagrane sesje. Czasem jest to zapis warsztatów a czasem sesji indywidualnych z osobami, które pozwoliły na opublikowanie takiego zapisu właśnie po to aby było Ci łatwiej pracować. Są takim swoistym echem dla Ciebie podczas pracy. Oczywiście na tej stronie znajdziesz również informacje co to jest EFT, jak się je wykonuje i na co ten system pozwala. Zapoznasz się również z efektami, które mogą wystąpić podczas pracy w tym systemie. Od czasu do czasu znajdziesz tu również inne techniki komplementarne, które sprawdzają się w mojej pracy z ludźmi. Będą one dodatkowym wsparciem w Twoim rozwoju aby było po prostu szybciej. Cieszę się, że zajrzałeś na moją stronę i zapraszam Cię do wypróbowania systemu autopilotów na sobie. Ściskam Cię cieplutko i pozdrawiam. „Kto puka nie błądzi” Al.